Thomas Shelby Kimdir

Search anything in this website.

Thomas Shelby Kimdir. Thomas Shelby Peaky Blinders isimli dizinin baş karakteridir. Bisiklet çalmak küçük dükkanları soymak dışında pek varlıkları yok.

Cillian Murphy As Tommy Shelby In Peaky Blinders Peaky Blinders Wallpaper Cillian Murphy Peaky Blinders Peaky Blinders Poster
Cillian Murphy As Tommy Shelby In Peaky Blinders Peaky Blinders Wallpaper Cillian Murphy Peaky Blinders Peaky Blinders Poster from www.pinterest.com

O Shelbyi başarıyla canladırırken biz de gerçek hayatına. Videoyu Beğendiyseniz Hoşunuza Gittiyse Beğenme Tuşuna Basmayı Unutma O Da Kesmediyse Abone Olabilirsin Dostum İnstagram erdemelktr İletişim ahmeterdem. Cillian Murphy kaç yaşındadır.

Bugüne kadar izlediğim dizi-film hepsinden kendime en çok benzettiğim karakterözellikle soğuk ve dik bakışları izlerken kendime güldüm.

Dizi Birinci Dünya Savaşı sonrasında Birmingham İngilterede faaliyet gösteren Peaky Blinders. Dizideki Peaky Blinders çetesini oluşturan aile olan Shelby ismi ise amcası Sheldon isminin kendince bir uyarlaması. Videoyu Beğendiyseniz Hoşunuza Gittiyse Beğenme Tuşuna Basmayı Unutma O Da Kesmediyse Abone Olabilirsin Dostum İnstagram erdemelktr İletişim ahmeterdem. Ailenin başındaki kişi Thomas Shelby olup Birinci Dünya Savaşında Fransada İngiliz Ordusu ile savaşa katılmış ve madalyalar kazanmış bir askerdir.